NAČÍTÁNÍ
ČESKÉ ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY
A ROZVADĚČE PRO ZDVIHACÍ ZAŘÍZENÍ
PRODUKTY

O firmě

Vítejte na našich nových webových stránkách, které se dočasně nacházejí v testovacím režimu.
V případě jakýchkoli problémů nás neváhejte kontaktovat na info@repeckyrozvadece.cz.
Děkujeme!

O nás

Firma Řepecký Rozvaděče byla založena v roce 2010 a navázala na zkušenosti svých zaměstnanců jak v oboru montáží výtahů a jejich servisu, tak i výroby rozvaděčů s různými řídicími systémy. Cílem bylo vyvinout vlastní řídicí systém, který by se stal základem pro všechny typy rozvaděčů pro zdvihací zařízení s důrazem na jednoduchost, přehlednost a funkčnost. Jako česká firma s českými zaměstnanci vlastníme veškerý strategický hardware i software, což nám umožňuje realizovat speciální úpravy zakázek. V roce 2012 se firma poprvé představila veřejnosti na výstavě výtahů a zdvihací techniky na ostravském výstavišti. V květnu 2013 pak firma transformovala na společnost s.r.o. s názvem ŘEPECKÝ ROZVADĚČE s.r.o. a navázala na činnost původní firmy OSVČ Tomáš Řepecký.

Cíle

Naším cílem je spolehlivost a kvalita. Snažíme se zjednodušit a zpřehlednit design rozvaděčů. Veškerou logiku řízení soustřeďujeme do softwaru řídící desky, což snižuje potřebu dalších periférií a komponentů, jako jsou relé a jiné. Výsledkem jsou kompaktnější, lehčí a spolehlivější rozvaděče, což ocení hlavně montážní týmy. Výběr elektronických komponentů pro naše rozvaděče je pro nás klíčový a dáváme přednost kvalitě před cenou. Například: mezi nejdůležitější komponenty pro lanové výtahy patří frekvenční měnič, který osazujeme jen od renomovaných výrobců, jako jsou FUJI (FRENIC LIFT LM2) a ZIEHL-ABEGG (ZadynPro). Naše společnost se stále snaží rozvíjet a zkvalitňovat své služby.

Produkty

V naší nabídce najdete výtahové rozvaděče všech možných typů a druhů - od bateriových provozů, přes malé bezpečnostní přejezdy a hibernační režimy, až po domácí výtahy a rozličné typy plošin. Kromě rozvaděčů nabízíme i ovladače do nástupišť či registrů, do kabin výtahů, GSM komunikátory a displeje, tedy kompletní elektronickou výbavu pro zdvihací zařízení. Všechny naše produkty byly pečlivě testovány v autorizované zkušebně a splňují všechny technické požadavky a normy.

Současnost

Naše společnost dosud vyrobila více než 1300 rozvaděčů pro výtahy a jiné zdvihací zařízení, včetně dalších elektronických komponent pro úplnou realizaci výtahů. Hlavní skupinu tvoří výtahy v bytových domech, obchodních centrech, nemocnicích, metrech nebo na nádražích. Realizovali jsme zakázky také pro výrobní závody jako například Husqvarna, ON Semiconductor, výrobní linky kávy a cukru, plynojemy, automobilové závody, vysoké pece a další. Naše produkty dodáváme po celé České republice i na Slovensko.